30 000 - 35 000 CZK

Zkušený chemik – analytik (35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 35000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste vysokou školu v oboru chemie a získal minimálně tříletou praxi v laboratoři? Máte komunikativní úroveň anglického jazyka a rád tento jazyk využijete na pracovní pozici? Jestliže je Vaše odpověď ano, tak pojďte pracovat k nám, pod křídla stabilní společnosti s možností profesního růstu v oblasti analytické chemie a získejte flexibilní pracovní dobu. Těšíme se na zaslání Vašeho životopisu!

ZKUŠENÝ CHEMIK – ANALYTIK (35 000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení transferů a validací metod
  • Posuzování transferových metod a analytických metod
  • Vytváření podkladů pro tvorbu interní dokumentace transferu
  • Příprava projektu a zajištění projektu dokumentačně
  • Podporování vedlejšího týmu
  • Řešení technických problémů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – obor analytická chemie
  • Praxi v laboratoři nejméně 3 roky
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Přehled o běžných analytických metodách
  • Zkušenost s projekty a nejlépe s transfery metod
  • Výhodou znalost práce v režimu GMP
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • Smlouvu na neurčitou po zapracování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Získání nových profesních zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu, stravenky

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ZKUŠENÝ CHEMIK - ANALYTIK? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3765671   Datum zveřejnění: 18.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000