Administrativní podpora skladu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Informace o mzdě: až 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste organizačně schopná osoba, která se nezalekne manuální práce, ale zároveň Vás baví i administrativa? Máte smysl pro pořádek a orientuje se na detail? Jste tvůrčí a kreativní osoba v jednom? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Zahraniční výrobní společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA SKLADU (až 35 000 Kč)

Náplň práce

  • manuální práce ve skladu i řešení administrativních záležitostí
  • vymýšlení automatizací ve skladu
  • příjem materiálu na sklad a jeho zaskladnění
  • blízká kooperace s oddělením výroby
  • práce s interním systémem

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • praxe se skladovou problematikou velkou výhodou
  • znalost práce na PC, především MS Excel
  • organizačně schopného člověka, který se zaměřuje na detail
  • pozitivního člověka, který se nebojí pracovat jak hlavou, tak i rukama

Nabízíme

  • zajímavou a tvůrčí práci v zahraniční společnosti, kde jsou změny vítány
  • odměny za pracovní výročí a vánoční odměny
  • navyšování dovolené po 2 odpracovaných letech ve společnosti
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Velká Bíteš

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3766014   Datum zveřejnění: 18.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   až 35000