50 000 - 90 000 CZK

Zaříkávač Pythonu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro firmu, která si začala s projektem plným hadů (Python) a taky tučňáků (Linux), hledáme zaříkávače, který zajistí, že hadi nesežerou tučňáky, tučňáci se nerozutečou a vůbec, že to nakonec dají obě dvě party dohromady. Jako aktivní zaříkávač budeš součástí vývojového týmu a jako podpora 4. úrovně budeš stínovat podporu, která se dostala na 3. úroveň.

Náplň práce

Tak a teď trošku zvolníme a podíváme se, co tě doopravdy čeká a kde jsou v tom ti hadi a tučňáci. Budeš nastavovat Linux, včetně podpory, v silně virtualizovaném prostředí. Čeká tě hlavní role při nasazování softwaru užívajícího Python. Budeš instalovat, konfigurovat, zálohovat a obnovovat software jako DB, aplikační servery, LDAP a další out of box SW, který je třeba k fungování velkého, vcelku inovativního nového softwaru. Jelikož to má být něco průlomového a nového, je třeba, aby sis uměl udělat výzkum, který middleware nebo open source technologie se budou nejvíc hodit. Budeš hodně spolupracovat s SW vývojáři, architekty a IT podporou abyste společně našli nejlepší řešení a nastavení.

Požadujeme

Tenhle zaříkávač hadů musí vědět, jak zkrotit Python a taky někdy krotil Linux (Bash). Ví, jaké síťové technologie použít k zachycení nových exemplářů a zná KVM nebo LXD. Rozhodně se hodí zkušenosti s automation/configuration managementem. Taky by měl umět využívat širokou paletu open source technologií a cloudových služeb, zná nejlepší metody agilního vývoje. Zaříkávač musí držet trend s nejnovějšími metodami zaříkávání, jinak ho můžou ti hadi taky lehce uštknout. S hady se tady domluvíš anglicky a pokud umíš sepsat technickou či dokumentaci zaříkávání, budeme jenom rádi.

Nabízíme

Když se ukážeš jako dobrý zaříkávač, budeš součástí týmu, který představí naprostou novinku společnosti a nejspíš změní její aktuální portfolio. Můžeš si od zaříkávání dát dovolenou až na 5 týdnů a k tomu máš 2 sick days. Pokud bys chtěl zaříkávat doma, tak 2x do měsíce není problém a samozřejmě, když jsi u nás, tak si určíš, kdy přijdeš a kdy odejdeš. Taky si u nás můžeš odpočinout v Relax room u fotbálku, X-boxu nebo jen tak doplnit energii kafem. A dostaneš se taky k jazykovým i vzdělávacím kurzům.

Další informace

Pokud chceš zaříkávat s námi, pošli nám životopis na [email protected] ať se do toho můžeme pustit.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz
Poslat společnosti životopis
ID: 3766120   Datum zveřejnění: 18.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.