33 000 - 40 000 CZK

Mistr lakovny Praha - východ (33-40.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Informace o mzdě: 33000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti? Chce své zkušenosti dále rozvíjet? Hledáte stabilní zaměstnání v okolí Prahy?

Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici: MISTR LAKOVNY (33-40000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení vlastního týmu lidí, organizace práce a následné hodnocení
  • Řešení problémů a hledání vhodného řešení a nápravy
  • Kontrola dodržování správných technologických a pracovních postupů
  • Zapisování dat do interního systému

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenost na pozici mistra ve výrobní společnosti
  • Základní znalost angličtiny výhodou
  • Uživatelská znalost PC
  • Samostatnost, odolnost vůči stresu a zodpovědnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravovaní
  • Možnost ubytování /příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: 20 min. od metra Kobylisy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3767282   Datum zveřejnění: 25.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33000 - 40000