Factory manager - Boskovicko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Boskovice, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikačně zdatná a organizačně schopná osoba, která má zkušenost s vedením výrobního závodu? Umíte definovat a implementovat výrobní procesy a setkali jste se se štíhlou výrobou? Domluvíte se anglicky? Pak zašlete svůj životopis!

Výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

FACTORY MANAGER - BOSKOVICKO

Náplň práce

  • zodpovědnost za vedení a rozvoj výrobního závodu
  • plánování, řízení, zlepšování a kontrola všech výrobních činností a procesů
  • optimalizace nákladů a zvyšování efektivity
  • dodržování standardů kvality
  • implementace, sledování a dodržování bezpečnostních postupů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • praxi alespoň 5 let v průmyslové výrobě s vedením výrobních operací v mezinárodní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz, sk. B

Nabízíme

  • rozmanitou práci v nadnárodní výrobní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní automobil i k soukromým účelům
  • stravenky v celkové hodnotě 120 Kč
  • mobil, notebook
  • místo výkonu práce: kousek od regionu Boskovicko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Rybářová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3771982   Datum zveřejnění: 25.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----