Excelentní Reacťák co si vybuduje vlastní tým.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 60 000 - 80 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Základní informace

Rozjíždíme slušnou appku, která je teď na špici. A abychom si udržovali náš náskok, hledáme fakt dobrýho Rakeťáka, co povalí Javascript a React a najde k sobě lidi, s kterými si bude rozumět a postaví tak tým, který bude top.

Náplň práce

Převezmeš vývoj appky, celý ho zastřešíš a vybereš si k sobě lidi, co se do toho vrhnou s tebou. Budeš komunikovat s vývojáři a sledovat, že se vše ubírá správným směrem. S Javascriptem budeš makat na denní bází a React taky vždy využiješ.

Požadujeme

Co od tebe potřebujeme je parádní znalost Javascriptu, nejlíp ES6 a už zmiňovaného Reactu. Znáš taky NPM, Babel či Webpack a HTML5, CSS2 ti nejsou cizí.

Nabízíme

Čeká tě práce na HPP nebo živnosťák, podle toho, co ti víc vyhovuje. K tomu pružná pracovní doba a roční bonusy, které vždy potěší. Flexy pasy dostaneš na volnočasové zážitky, příspěvek na stravování a noťas a mobil jsou samozřejmostí.

Další informace

Zaujala tě práce Rakeťáka...tedy Reacťáka?

Pokud ano, pošli svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz
Poslat společnosti životopis
ID: 3772161  Datum zveřejnění: 25.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 80 000 Kč/měsíc