25 000 - 30 000 CZK

Testovací inženýr (až 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzdě: 25000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru? Domluvíte se anglickým, nebo německým jazykem a baví Vás práce, kde můžete pořád analyzovat a testovat?

Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Společnost sídlící v Plzeňském kraji hledá do svých řad pracovníka na pozici TESTOVACÍ INŽENÝR.

Náplň práce

  • Práce s elektronickými zařízeními (zkoušky a testy)
  • Nastavení procesních parametrů
  • Navrhování plošných strojů
  • Analýza vzniklých chyb a poruch
  • Reakce na problémy, nebo údržba výrobních zařízení
  • Komunikace s externími dodavateli a s výrobou
  • Podpora výrobních procesů

Požadujeme

  • Vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnické
  • Znalost anglického, nebo německého jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti s programováním
  • Samostatnost a pečlivost
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 a vyšší – není podmínkou

Nabízíme

  • Denní pracovní fond - 7,5 hodiny
  • Prémie dvakrát do roka
  • 5 dní dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti/stravenkové karty
  • Možnost vzdělávacích kurzů ve firmě
  • Mobilní tarify

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3773385   Datum zveřejnění: 27.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000