25 000 - 30 000 CZK

Pracovník pro PLC programování (až 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzdě: 25000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem vysoké školy elektrotechnické, nebo již máte za sebou praxi jako programátor? Pak ještě dnes zašlete svůj životopis a můžete dělat co Vás baví.

Společnost sídlící v Plzeňském kraji hledá kolegu na pozici PRACOVNÍK PRO PLC PROGRAMOVÁNÍ.

Náplň práce

  • Tvorba řídících programů pro stroje a zařízení (testerů, přípravků)
  • Navrhování obvodů a jejich náhrad
  • Optimalizace funkcí obvodů
  • Podpora výrobního procesu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe elektrotechnické
  • Praxi v programování a elektrotechnice
  • Komunikativní angličtinu, nebo němčinu
  • Znalost pneumatických pohonů je výhodou
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 – není podmínkou

Nabízíme

  • 7,5 hodinovou dobu
  • Prémie dvakrát za rok
  • Občerstvení na pracovišti a stravenkové karty
  • 5 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na připojištění

  • Místo výkonu práce: 20 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3773387   Datum zveřejnění: 31.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000