25 000 - 38 000 CZK

CNC soustružník

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 25000 - 38000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s obráběním na CNC soustruhu? Dokonce i s jeho programováním? Nebojíte se pracovat na velkých kusech a chcete se dál rozvíjet? Tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a my Vám tuto práci zajistíme!

Náplň práce

  • Obrábění na CNC soustruhu, programování
  • Samostatné určení postupu práce - parametrů řezu, sestavení nástrojů a materiálu, atd.
  • Práce s měřidly

Požadujeme

  • Zkušenost s obráběním na CNC soustruhu
  • Znalost jeho programování je velkou výhodou
  • Zkušenost s prací s měřidly
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost v určení si postupu práce
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování/stravenky, kafeterie
  • Čištění pracovního oděvu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost měsíčních bonusů
  • Odměny za jubilea a životní události
  • Další vzdělávání

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3773578   Datum zveřejnění: 27.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 38000