Specialista nákupu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nákupčí je důležitým článkem každé výrobní společnosti, jelikož ovlivňuje celkovou ziskovost. Nyní Vám nabízíme pozici, kde se můžete stát vedoucím nákupního útvaru. Máte již aspoň 3leté zkušenosti z oblasti nákupu a víte, že Vás tato oblast naplňuje? Hovoříte anglicky? Máte chuť rozvíjet své profesní dovednosti? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

SPECIALISTA NÁKUPU

Náplň práce

  • Budete mít na starost celou agendu nákupu vč. jeho plánování
  • Budete zodpovědný/á za vedení skladu a optimalizaci skladových zásob
  • Řídit budete i dodavatelské saldo
  • Do Vaší kompetence bude spadat také výběr vhodných dodavatelů

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Aspoň 3letou zkušenost na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Automobil, notebook a telefon i k osobnímu užití
  • Příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Roční finanční bonus
  • Firemní produkty za zvýhodněné ceny

Místo výkonu práce: Třebíčsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "SPECIALISTA NÁKUPU"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3775425   Datum zveřejnění: 30.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----