Manažer obchodu (od 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti týkající se obchodu a láká Vás práce se speciálními komoditami? Nebojíte se komunikace se zákazníky a chcete si samostatně organizovat práci? Pojďte pracovat k nám do české rozvíjející se firmy s pozitivně naladěným kolektivem. Těšíme se na Vás!

MANAŽER OBCHODU (Od 40 000 Kč)

Náplň práce

  • Práce týkající se obchodu se speciálními komoditami
  • Sjednání a realizace obchodu
  • Akvizice nových zákazníků – tvorba a uzavírání smluv
  • Evidence prodeje, přehled nad expedicí zboží
  • Správa ceníku komodit, rozesílání ceníku zákazníkům
  • Fakturace – kontrola jednotkových cen za dopravu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Zkušenost z obchodu B2B min. 2 roky – nejlépe potravinářství
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Anglický jazyk – střední úroveň, schopnost komunikace
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, pracovní iniciativu, proaktivnost

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci ve stabilním prostředí rozvíjející se společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Odborné vzdělávání a školení
  • Zvýhodněné ceny na firemní produkty
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MANAŽER OBCHODU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3775463   Datum zveřejnění: 31.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----