Customer service

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Potřebujeme hlídače, který se bude starat o klidný průběh zápasů pro naše diváky. Dostaneš k tomu do rukou mapu, zaznamenáš vše, s čím se kdo setká a pomocí mapy najdeš řešení. No a když se to bude opakovat, tak vlítneš na naše ajťáky ať něco dělaj za ty svoje chechtáky.

Náplň práce

Budeš koukat na sportovní přenosy a jakmile ti někdo napíše, že mu to nefunguje, zkontroluješ, jestli to u nás jede. Když bude u nás vše ok, koukneš, přes jakou platformu sleduje zápas a podle road mapy zjistíš co je třeba dělat a informuješ zákazníka.

Požadujeme

Musíš být fanoušek do sportu, protože na něj budeš koukat skoro celou dobu v práci. Ochotný pracovat v nevšední dny a hodiny, tedy od středy do neděle s pracovní dobou 16:00 až 24:00, kdy se nejčastěji vysílají různé zápasy. Technické termíny pro tebe nejsou termity a mailová komunikace ti nedělá problémy.

Nabízíme

Budeš součástí globálního projektu pro desítky miliónů sportovních fanoušků. Můžeš se u nás dál vzdělávat a růst. Dostaneš se do týmu skvělých profíků v krásných kancelářích. Máme pro tebe přichystané i další benefity, které se snažíme nastavit tak, abys je využil.

Další informace

Zaujala tě tato nabídka?

Pokud ano, pošli svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Tebou!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3775554   Datum zveřejnění: 30.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----