HR Marketing face

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme nového člověka pro dvojroli, který bude naší tváří v HR pro sociální média i kluky v kanceláři. Budeš nás prezentovat na sociálních sítích a kontaktem pro agentury a zároveň přijdeš s nápady na týmové aktivity. Budeš tak pilířem našeho HR a s tím spojené komunikace. Díky tobě bude náš brand silný a známý po celém světě.

Náplň práce

Budeš pilíř pro naše aktuální i budoucí zaměstnance v oblasti jejich smluv. Také tě čeká hledání nových talentů do našich kanceláří a na pohovoru zjistíš, jestli talent opravdu mají nebo to jen předstírají. Pomůžeš nám realizovat různé barcampy, teambuildingy a workshopy, kde se pobavíme, a přitom zapracujeme na naší značce. Budeš nás propagovat na sociálních sítích a komunikovat s followery a budeš tvořit naši face.

Požadujeme

Máš zkušenosti v HR a hlavně se orientuješ v sociálních sítích. Jsi komunikativní nejen v češtině, ale i angličtině a nebojíš se organizačních výzev.

Nabízíme

Budeš součástí globálního projektu pro desítky miliónů sportovních fanoušků. Můžeš se u nás dál vzdělávat a růst. Dostaneš se do týmu skvělých profíků v krásných kancelářích. Máme pro tebe přichystané i další benefity, které se snažíme nastavit tak, abys je využil.

Další informace

Chceš být naší HR tváří?

Pokud ano, zašli svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3775965   Datum zveřejnění: 1.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----