40 000 - 50 000 CZK

Interní auditor QMS s aj Praha (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s interními audity a QMS a chcete se v této oblasti více zdokonalovat? Komunikujete plynule anglickým jazykem a nebojíte se jej používat? Prezentace výsledků a kontrola kvality dle norem je pro Vás hračkou?

Tak jste to právě Vy!

Nadnárodní společnost umožňující správou aplikací a plateb hledá posilu do svého týmu na pozici:

INTERNÍ AUDITOR QMS s AJ Praha (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za globální sjednocení QMS procesů v rámci společnosti
  • audity stávajících interních firemních procesů
  • sjednocování pravidel platných pro zaměstnance
  • dohled nad dodržováním ISO
  • vyhodnocování výsledků vykonaných auditů
  • příprava dokumentace a zpráv o auditech a prezentace výsledků
  • posuzování a vyhodnocování nápravných opatření

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničím)
  • znalost norem ISO 9001 nebo ISO 27001, ITIL
  • MS Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, funkce…)
  • zkušenost s řízením mezinárodních projektů
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

  • příspěvek na sport
  • stravenky
  • možnost využití home office
  • dovolená navíc
  • příspěvek na dopravu
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3775977   Datum zveřejnění: 1.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000