Junior office manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do naší pobočky v Brně hledáme člověka, co se nám postará o ladný chod naší kanceláře. Makáme tu na světové appce televizního formátu a pro ty velké věci kolikrát přehlížíme ty malé. Proto potřebujeme tebe, abys nám spravoval naši vzletovou dráhu, abychom vůbec mohli myslet na úspěšý let.

Náplň práce

Koordinace činností spojených se správnou kanceláře a její kontrola, že vše je v pořádku a funguje, jak má. Příprava finančních reportů a zpracování faktur, vedení pokladny a zadávání plateb. Zorganizuješ zahraniční služební cestu pro naše zaměstnance, pokud budou potřebovat, a zpracuješ jim cestovní náhrady. Organizace firemních akcí.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání, výbornou znalost anglického jazyka a ovládání MS Office.

Nabízíme

Budeš součástí globálního projektu pro desítky miliónů sportovních fanoušků. Dostaneš se do týmu skvělých profíků v krásných kancelářích. Máme pro tebe přichystané i další benefity, které se snažíme nastavit tak, abys je využil.

Další informace

Zaujala tě tato nabídka práce?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3775981   Datum zveřejnění: 1.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----