45 000 - 60 000 CZK

Kouč v oddělení kvality (45-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 45000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Znáte nástroje kvality a Automotive prostředí Vám není cizí? Dorozumíte se anglicky a máte zkušenosti s vedením lidí? Hledáte změnu prostředí, kde uplatníte své zkušenosti a své nápady? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Prosperující automobilová společnost hledá nového kolegu na pozici:

KOUČ V ODDĚLENÍ KVALITY (45 - 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Organizace a vedení týmu o velikosti 10ti lidí
  • Vedení specialistů kvality
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Tvorba reportů, cílů a plánů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického zaměření - výhodou
  • Prokazatelné zkušenosti s kvalitou (dodavatelskou/zákaznickou)
  • Praxe v automotive prostředí - výhodou
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
  • Samostatnost, organizační a vůdčí dovednosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • osobní i profesní růst
  • příspěvek na stravování
  • finanční balíček na sport či relaxaci
  • Místo výkonu: Praha - východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Jiříková
Tel.: +420775787070
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3776018   Datum zveřejnění: 3.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 60000