50 000 - 70 000 CZK

Aplikační podpora (50 000 - 70 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 50000 - 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Tě prostředí mezinárodní bankovní společnosti? Máš zkušenosti s podporou aplikací a nezalekneš se komunikace v angličtině? Pak hledáme právě Tebe!
Nepropásni jedinečnou příležitost a zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Aplikační podpora pro zahraniční platby na několika platformách
  • Monitorování a reporting o běhu aplikace
  • Řešení problémů a incidentů
  • Správa provozní a projektové dokumentace
  • Komunikace s ostatními útvary

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v IT oblasti
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok
  • Znalost Linuxu, WebShere, JBoss na admin úrovni
  • Zkušenosti z bankovního prostředí výhodou
  • Pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Roční bonusy
  • 100 Kč stravenky
  • System cafeterie
  • Odborné kurzy pro zvýšení kvalifikace
  • Kryté parkování zdarma
  • 5 týdnů dovolené

Místo pracoviště: Praha 4

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3776070   Datum zveřejnění: 1.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 70000