Busines analyst – aplication support Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti paymants nebo z pozice Business Analyst? Jednoduché selekty MS SQL zvládáte stejně bezproblémově jako práci v MS Office? Orientujete se v oblasti ICT?

Tak hledáme právě Vás!

Jedna z předních společností poskytující služby na evropské úrovni hledá kolegu/kolegyni na pozici:

BUSINES ANALYST – APLICATION SUPPORT Praha

Náplň práce

  • tvorba analýz a zajištění uživatelské podpory
  • zajištění denního provozu aplikace pro platební styk
  • spolupráce na testování a implementaci systému platebního styku
  • spolupráce s dalšími kolegy v rámci EU
  • spolupráce na dílčích projektech nebo vedeních svých vlastních
  • denní komunikace s bankou a dodavateli
  • občasné školení zahraničních kolegů v rámci EU

Požadujeme

  • předchozí zkušenosti v oblasti Business Analýz
  • dobrou znalost MS SQL a MS Office
  • aktivní znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • předchozí praxe v platebním styku výhodou
  • vítaná je zkušenost z projektové oblasti
  • analytické myšlení a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • osobnostní a profesní růst
  • flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou navíc
  • sick days + dny placeného volna navíc
  • systém cafeterie, stravenky
  • slevy, bonusy a další benefity
  • nástup možný: IHNED (nebo dle domluvy)
  • lokalita: Praha 4 (kousek od metra Budějovická)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kamila Javůrková
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3776384   Datum zveřejnění: 8.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----