Procesní inženýr - Junior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky vzdělaný/á a chcete své zkušenosti využít při řešení poruch strojů a při realizaci nových projektů?

Tak nám zašlete váš životopis.

Obsazujeme pozici Procesní inženýr – junior.

Náplň práce

  • Realizace projektů ve výrobní oblasti
  • Péče o stroje a návrhy jejich úprav
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Spolupráce s týmem engineeringu a výrobou

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s opravou strojů ve výrobě
  • Vyhláška č. 50 výhodou
  • Znalost CAD/Solid Works výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění a stravování
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Další bohatou škálu finančních a nefinančních benefitů

  • Místo pracoviště - 15 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3776432   Datum zveřejnění: 1.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.