HR Director

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Steve Jobs kdysi prohlásil, že jediným způsobem, jak dělat dobře svojí práci, je milovat to, co děláte. A tak se Vás ptáme: Máte rádi práci s lidmi? Jste inovativní a proaktivní osobnost? Rádi přijímáte výzvy? Pokud jste si odpověděli třikrát ano, pak je zde velká šance, že si práci, kterou Vám nyní nabízíme, zamilujete! Zašlete nám Vaše CV a my Vám rádi řekneme více!

HR DIRECTOR

Náplň práce

  • Celkové zastřešení personálních procesů vč. jejich tvorby
  • Dohled nad pracovně-právní dokumentací napříč celým podnikem, poskytování podpory a poradenství v této oblasti
  • Poskytování podpory managementu společnosti ve věcech personálních
  • Zabezpečování komunikace od zaměstnanců k managementu a naopak
  • Vytváření edukačních procesů společnosti, a také náborových a motivačních procesů

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (výhodou obory se zaměření na lidské zdroje)
  • Aspoň 5 let zkušeností z vedoucí pozice v HR (ideálně z prostředí výrobních podniků)
  • Anglický jazyk na úrovni umožňující ústní i písemnou komunikaci (aspoň B1)
  • Vyzrálou osobnost schopnou uvažovat v širších souvislostech, strategické myšlení
  • Člověka, který bude propojovat lidi na všech úrovních podniku, což sebou přináší také mnoho času stráveného mezi lidmi ve výrobě

Nabízíme

  • Auto, telefon a notebook i k osobnímu užití
  • Odpovídající fixní mzdu vč. ročních finančních bonusů
  • Týden dovolené navíc
  • Velký prostor pro inovace, dynamickou a různorodou práci
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: jižní okraj Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "HR DIRECTOR"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3776902   Datum zveřejnění: 2.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----