Surfař mobilních sítí

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme člověka, co surfuje mobilními sítěmi, má zkušenosti s jejich operátory a zajímá se o auta. Bude v týmu, který má za úkol propojit vozidlo s okolním světem (mobilní telefony, webové aplikace, dopravní infrastruktura, servis atd.). Díky tomu auta pojedou i na vlně mobilních sítí a budou tak v reálném čase získávat informace nejen z bezprostředního okolí, ale i z širší oblasti skrze Cloud.

Náplň práce

Surfař bude pracovat na propojení automobilu s okolním světem. Čeká ho práce projektového manažera, specialisty Over-The-Air aktualizací nebo specialisty e-Call. Využije koncernové technologie a bude se podílet na vývoji jejich unikátních funkcí. Taky si udělá výlet 1-2 x za 2 měsíce v rámci Evropy.

Požadujeme

Středoškolské či vysokoškolské vzdělání, nejlépe v IT, hlavně je to však technický nadšenec se zájmem o auta, IT, technologie, elektroniku, AI či vedení technických projektů, který chce tyto oblasti propojovat. Je třeba aby se dorozuměl anglicky a pokud umí i němčinu, je to výhodou.

Nabízíme

Surfaře čeká jistá práce v dynamickém mezinárodním prostředí jedné z největších firem v ČR. Může pracovat s nejnovějšími technologiemi (AI, VR, BD). Má 5 týdnů odpočinku a stravování hned za rohem. Také se může nadále vzdělávat a rozvíjet se. Čekají ho i další benefity jako příspěvek na auto či bydlení. Na výběr je toho dost.

Další informace

Chceš surfovat s námi?

Zašli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3777077   Datum zveřejnění: 2.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----