Delegátor D-800

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme Delegátora D-800, kterého baví auta a postará se o naše projekty. Zajímá tě IT a máš v sobě nahrán program pečlivý organizátor, chytrý ekonom nebo skvělý lídr? Tak to pojď říct naší ruce. Čekají tě projekty, týkající se nejen naší společnosti, ale i našich parnterů a najdeme ti takový, který sedne přesně tobě.

Náplň práce

Delegátor D-800 bude stanovovat metodiku projektu, kontrolovat projekt a průběžně vyhodnocovat shromážděné informace. Stanoví finanční náročnost projektu, technické nároky a respektovat časové zadání. Bude také spolupracovat s kolegy a týmy z partnerských společností a diskutovat s našimi odbornými útvary ohledně nových návrhů a možností. Zpracuje dokumentaci o stavu projektu a bude ji pravidelně aktualizovat.

Požadujeme

Náš Delegátor D-800 má vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s odpovídající praxí (nejlépe IT) a domluví se bez problémů anglicky s našimi zahraničními kolegy. Výhodou je, pokud mu nedělá problém logické a analytické myšlení a zná projektovou metodologii. Když k tomu ještě přidá umění motivace a organizační schopnosti, bude skvělý.

Nabízíme

Delegátora čeká jistá práce v dynamickém mezinárodním prostředí jedné z největších firem v ČR. Může pracovat s nejnovějšími technologiemi (AI, VR, BD). Pokud Delegátor bydlí dál může si výhodně koupit nebo pronajmout auto, případně získat příspěvek na bydlení. Má 5 týdnů odpočinku a stravování hned za rohem. Také mu zajistíme nahrání dalších vzdělávacích programů k jeho rozvoji.

Další informace

Chceš být Delegátorem D-800?

Zašli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz
Poslat společnosti životopis
ID: 3777080   Datum zveřejnění: 2.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----