70 000 - 90 000 CZK

CRM obchodník Praha (70.000 Kč + var.)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste obchodník tělem i duší, který je silně zaměřen na výsledek? Máte víceleté zkušenosti s prodejem CRM/ERM systémů? Ovládáte bez problémů anglický jazyk?

Tak hledáme právě Vás!

Nadnárodní společnosti poskytující služby v oblasti IT hledá posilu do svého týmu na pozici:

CRM OBCHODNÍK Praha (od 70.000 Kč + var.)

Náplň práce

  • prodej CRM/ERP systémů
  • akviziční činnosti (primárně výrobní společnosti) v ČR (případně SK)
  • prodej středních a větších řešení CRM/ERP s dobou prodejního cyklu 6 M a více
  • úzká spolupráce s konzultanty, projektovými manažery a supportem
  • navazování obchodních kontaktů a dlouhodobých vztahů
  • tvorba obchodních nabídek
  • služební cesty v rámci ČR
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • víceletá praxe s prodejem CRM systémů
  • zkušenost v oborech výrobních podniků, retailu, holdingových organizací vítány
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • možnost služebního auto i k soukromým účelům
  • až týdne dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • termín nástupu: IHNED
  • sídlo společnosti: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3777488   Datum zveřejnění: 2.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   70000