Hrdina DevOpsu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do R&D týmu hledáme DevOps inženýra pro naše cloudová řešení, který vytvoří spojovací článek mezi našimi IT týmy designu, testování a implementace. Máme teď v plánu několik projektů a hledáme hrdinu, který projekty zaštítí a pohlídá jejich kód.

Náplň práce

Budeš řídit a zajištovat Kubernetes prostředí, svou nadpřirozenou silou udržovat Jenkins a CI/CD pipelines. Čeká tě učení se novým technologiím, se kterými se budeš setkávat a svými schopnostmi podporovat vývoj směrem ke cloudovému řešení.

Požadujeme

Musíš zvládat management systému založeného na Linuxu a vydávání softwarových komponent napříč více platformami. Máš zkušenosti s Kubernetes, Jenkins a Docker. Dokážeš rozmotat problém a vyřešit jej. Pokud ještě zvládáš Javu, Python či Go je to pro nás výhodou.

Nabízíme

Užiješ si 5 týdnů dovolené. K tomu multisport kartu, ať ti rostou svaly a vzdělávací a jazykové kurzy, aby ani mozek nezůstal pozadu. Máme moderní kanceláře v centru Brna přímo u cyklostezky a pořádáme různé teambuildingové akce, ať si s kolegy užijeme taky legraci, a ne jenom práci.

Další informace

Chceš se stát naším hrdinou?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3777978   Datum zveřejnění: 3.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----