Technik výroby – Junior (25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal jste vzdělání a nevíte jakým profesním směrem se dále ubírat? Vždy vše řešíte systematicky, máte strategické myšlení a vše děláte do nejmenšího detailu? Zkuste svůj profesní život nastartovat v technické pozici plánovače výroby, který dbá na výrobu tkanin. Získejte značné zkušenosti, práci v menším týmu a možnost osvojit si nový jazyk. Máte-li zájem, tak neváhejte a posílejte nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

TECHNIK VÝROBY – JUNIOR (25 000 Kč)

Náplň práce

  • Udržování provozu výroby tkanin
  • Plánování chodu materiálu do výroby
  • Udržování správnosti s tím spojené dokumentace
  • Řešení problémů vzniklých při výdeji materiálů
  • Spolupráce v 8členném kolektivu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ bez zaměření
  • Italský jazyk – výhodou, ochota učit se cizí jazyk
  • Znalosti práce na PC – MS Office
  • Zkušenosti ve výrobě – výhodou
  • Uchazeče se smyslem pro detail

Nabízíme

  • Možnost profesního a finančního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování, dopravu, penzijní připojištění
  • Ubytování ve firemní ubytovně
  • Zvýhodněný mobilní tarif, bezúročná půjčka

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNIK VÝROBY – JUNIOR? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3778205   Datum zveřejnění: 3.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.