Hlavní tavič - Olomouc

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 32 000 Kč/měsíc25000 - 32000
  • Termín nástupu: 25.11.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme nového kolegu se zkušenostmi se slévárny, nejlépe jako tavič. Výborně platíme, máme širokou škálu benefitů. Naše kvalitní odlitky putují do celého světa pro řadu významných světových společností.

Náplň práce

  • Budete mít na starost tavící pec
  • Příprava pece a její celkový chod
  • Příprava materiálu, chemická úprava a průběžná
kontrola

Požadujeme

  • SOU/SŠ
  • Praxe na slévárenském provoze, ideálně jako tavič
  • Znalost technologických postupů
  • Fyzická zdatnost – práce je fyzicky náročná a ve
vyšších teplotách
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu
  • Výborné finanční ohodnocení – Vaše zkušenosti dokážeme ocenit
  • Dotované stravováni, kantýna přímo v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Spoustu dalších benefitů

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Švec
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3778622  Datum zveřejnění: 19.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 32 000 Kč/měsíc25000 - 32000