30 000 - 40 000 CZK

Koordinátor TPM (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Jste technik, máte zkušenost s TPM a LEAN metodami? Mluvíte anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Zahraniční společnost zabývající se výrobou v automobilovém průmyslu přijme novou pracovní sílu na pozici: KOORDINÁTOR TPM (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovídání za Total Productive Maintenance (TPM)
  • Provádění školení, zaučování pověřených osob v TPM
  • Vypracování analýz, plánů, prezentací a podkladů
  • Zodpovědnost za zajištění revize strojů
  • Zpracovávání postupů a dokumentů pro obsluhu strojů

Požadujeme

  • SŠ či VŠ technické/strojírenské vzdělání
  • Zkušenost s údržbou strojů/obráběním kovů
  • Alespoň základní znalosti TPM a LEAN metod
  • Minimálně mírně pokročilou úroveň angličtiny
  • Vedoucí ducha, organizační a komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Samostatná, rozmanitá práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování

  • Místo pracoviště: okres Břeclav (sever)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3779201   Datum zveřejnění: 4.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000