36 000 - 45 000 CZK

Svářeč TIG

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 36000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste šikovný, zkušený a zručný svářeč? Umíte pracovat samostatně? Rád byste se podílel na vzniku u nikátního produktu? Pokud ano, pošlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte a vše spolu probereme.

Náplň práce

  • Svařování podtrubí a potrubních větví
  • Pravidelná udržba a kontrola pracoviště
  • Práce v 1-2 směnném provoze

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojírenský obor
  • Platné svářečské oprávnění (státní či mezinárodní) metoda 141
  • Svářečský průkaz 111 - výhodou
  • Praxi na obdobné pozici- výhodou
  • Manuální zručnost a kladný vztah k práci
  • Dochvilnost, spolehlivost a pravidelnou docházku
  • Schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 3 dny navíc
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Ročně 6.000 Kč na benefity dle výběru
  • Místo pracoviště: centrum Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3779383   Datum zveřejnění: 4.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   36000 - 45000