40 000 - 50 000 CZK

Vedoucí chemické laboratoře (40 000 - 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 40000 - 50000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zodpovědným člověkem se silnými komunikačními schopnostmi, který umí vést pracovní tým a zvyšovat jeho efektivitu práce v anorganické laboratoři? Máte praxi v chemické laboratoři se zaměřením na analýzu životního prostředí a chcete dál rozvíjet své dosavadní zkušenosti? Tak se přidejte k nám a staňte se vedoucím menší pracovní skupiny s možností finančního růstu a získání zajímavých benefitů.

Náš kohezivní kolektiv se těší na zaslání Vašeho životopisu!

VEDOUCÍ CHEMICKÉ LABORATOŘE (40 000 - 50 000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění chemických analýz vzorků ze životního prostředí
  • Práce v chemické laboratoři na moderních analytických přístrojích
  • Spolupráce s kolektivem – koordinace a rozvoj pracovního týmu
  • Vedení školení pracovníků
  • Vyvíjení nových metod a zlepšování stávajících
  • Řešení podkladů – zajištění investičních a personálních zdrojů

Požadujeme

  • VŠ v oboru chemie, farmacie nebo potravinářství
  • Zkušenosti s analýzou vzorků životního prostředí
  • Schopnost a praxi s vedením pracovního týmu
  • Minimálně 3leté zkušenosti s prací v analytické laboratoři
  • Anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

  • Zajímavou práci s možností finančního růstu
  • Zajímavé osobní ohodnocení
  • Místo ve společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky, Multisport kartu

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ CHEMICKÉ LABORATOŘE ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3781190   Datum zveřejnění: 11.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000