28 000 - 35 000 CZK

Metrolog – automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kroměříž, Česko
  • Informace o mzdě: 28000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáš zajímavou a perspektivní práci? Chcete se pohybovat v oblasti automotive? Pak tady máme nabídku právě pro vás!

Vypisujeme výběrové řízení na pozici METROLOGA – AUTOMOTIVE. Pokud máš aspoň středoškolské vzdělání, výborně se vyznáš ve výkresové dokumentaci a znáš metody měření a příslušné normy, na nic nečekej a zašli svůj životopis!

Náplň práce

  • práce s 2D a 3D programy
  • nastavování strojů
  • provádění měření, kontrol vzorků
  • dohled nad kvalitou

Požadujeme

  • min středoškolské vzdělání technického směru
  • výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost metod měření a příslušných norem
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • závodní stravováni
  • roční bonus
  • jazykové a odborné kurzy

  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3783717   Datum zveřejnění: 10.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 35000