40 000 - 50 000 CZK

Manažer laboratoře anorganiky (45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 40000 - 50000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Správný vedoucí se pozná podle toho, že jeho lidé vždy odvádějí vynikající práci. Považujete se za člověka, který se neubírá jen vlastní cestou, ale rád spojuje práci ostatních a dodává energii týmu, který dokáže vést ať v příznivých či komplikovaných podmínkách? Máte zkušenost s analytickými metodami a chcete dál profesně růst v rámci laboratoře? Tak nám reagujte!

MANAŽER LABORATOŘE ANORGANIKY (45 000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení pracovního kolektivu v chemické laboratoři
  • Používání analytických metod a instrumentálních technik
  • Organizace chodu práce analýz vod a půd
  • Rozvíjení a školení personálu
  • Dodržování kvality a bezpečnosti práce
  • Zajišťování potřebné pracovní dokumentace

Požadujeme

  • VŠ v oboru chemie, farmacie nebo potravinářství
  • Teoretické a praktické znalosti analytických metod
  • Znalosti instrumentálních technik
  • Zkušenost s vedením pracovního kolektivu - min. 2 roky
  • Profesní zkušenosti v analytické laboratoři - min. 2 roky
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Pěkné finanční ohodnocení a bonusy
  • Zajímavé osobní ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Práci s moderními přístroji
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MANAŽER LABORATOŘE ANORGANIKY? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3783846   Datum zveřejnění: 10.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000