Specialista testování - automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví vás auta a chcete stát u zrodu nových produktů v oblasti elektroniky do nich? Domluvíte se anglicky nebo německy alespoň lámaně? Pokud máte navíc vzdělání v oboru elektro, ať již na vysoké nebo na střední škole, neváhejte se na nás obrátit!!!

Mezinárodní společnost zaměřená na vývoj hledá do svého týmu nové pracovníky.

SPECIALISTA TESTOVÁNÍ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Testování všech nových řídících jednotek
  • Řešení problému zvolených testů
  • Komunikace s vývojem
  • Reportování výsledků, kontrola reportovaných statusů projektu
  • Úzká spolupráce s konstruktéry z vývoje

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ v oboru elektro
  • Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Nadšení do automobilů
  • Obecné technické znalosti
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce

  • Práce je vhodná i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Bezděková
Tel.: +420775787340
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3783972   Datum zveřejnění: 10.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.