28 000 - 35 000 CZK

Vedoucí oprav (28 - 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Informace o mzdě: 28000 - 35000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte řešit jakékoliv situace v kolektivu a získal jste zkušenost s vedením pracovníků? Vystudoval jste v oboru elektro a máte zkušenost s údržbou? Při kladných odpovědích neváhejte, a zašlete nám svůj životopis. Potřebujeme právě Vás!

VEDOUCÍ OPRAV (28 - 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení oprav elektroenergetických zařízení
  • Zjišťování příčin závad
  • Dodržování zásad práce dle předpisů
  • Manipulace se zařízeními
  • Úpravy provozně technických parametrů

Požadujeme

  • SO, SOU, ÚSO v oboru elektro – silnoproud výhodou
  • Praxi v oblasti elektroúdržby
  • Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 7, do i nad 1000 V

Nabízíme

  • Zaměstnanecké mobilní tarify
  • Možnost zvýhodněné rekreace
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravování
  • 25 dní dovolené

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Labem

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ OPRAV? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3784590   Datum zveřejnění: 11.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 35000