Pracovník mrazírenského skladu (25 - 27 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Informace o mzdě: 25 - 27000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste aktivním člověkem, který má smysl pro pořádek a nebojí se manuální práce? Chcete získat zaměstnání s pevným rozvrhem směn a ve stabilním přátelském kolektivu? Máte pracovní zkušenosti s prací ve skladu? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Udělejte ten správný první krok k cestě za novou příležitostí!

PRACOVNÍK MRAZÍRENSKÉHO SKLADU (25 - 27 000 Kč)

Náplň práce

  • Celková manipulace se zbožím v prostředí skladu
  • Příjem zboží, příprava a výdej zboží
  • Vedení dokumentů o skladovaných položkách
  • Provádění inventur
  • Úklid pracovního prostředí

Požadujeme

  • ÚSO/SO vzdělání
  • Velice dobrý zdravotní stav
  • Praktické zkušenosti z obdobné pozice
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Stabilní rozvrh směn
  • Náborový příspěvek
  • Stravenky a příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou navíc
  • Firemní výrobky denně zdarma

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kladno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PRACOVNÍK MRAZÍRENSKÉHO SKLADU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3784743   Datum zveřejnění: 11.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 - 27000