40 000 - 60 000 CZK

Projektový manažer ve stavebnictví (40.000 - 60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Lipník nad Bečvou, Česko
  • Termín nástupu: 01.11.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti Projektového managementu ideálně z oblasti stavebnictví, případně strojírenství? Víte o čem je urgence termínů a eskalace případných problému? Pak mám pro Vás jedinečnou příležitost!
Moderní společnost se skvělou rodinnou atmosférou hledá nyní posilu do svého týmu! Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • řízení projektů od převzetí zakázky až po předání zákazníkovi
  • zpracování pravidelných zpráv o projektu
  • komunikace s investorem a s dodavateli
  • rozdělování práce v rámci projektu

Požadujeme

  • vzdělání ideálně v oblasti stavebnictví
  • praxi v oblasti projektového managementu
  • Anglický jazyk výhodou
  • aktivní přístup k práci
  • komunikativní a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • stabilní zázemí moderní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost získání bonusového ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • možnost školení a kurzů

Místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3786142   Datum zveřejnění: 14.10.2019