IT podpora hledá juniora

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme nadějného juniora do našeho podpůrného týmu. Poskytujeme podporu uživatelům IT techniky naší společnosti a díky nám jim IT problémy berou minimum jejich pracovního času.

Náplň práce

Budeš aktivně komunikovat s vendory a service desky v jednotlivých zemích. Pracovat s Active Directory, vytvářet a mazat účty a přidávat práva. Monitorovat servery a sítě, jestli fungují naplno. Komunikace s vyššími levely a práce s DNS konzolí a Windows.

Požadujeme

Čekáme, že máš základní IT znalosti, o IT se zajímáš a máš chuť se rychle učit nové věci. Dobré komunikační schopnosti nejen v češtině, ale i v angličtině. Aktivní přístup a vstřícnost k zákazníkovi. Časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu.

Nabízíme

Dostaneš k dispozici 5 týdnů dovolené na odpočinek. Mobilní telefon dle tvého výběru k užívání, a ještě i notebook. Můžeš se u nás účastnit různých kurzů k rozšíření svých znalostí a taky můžeš využit i naše interní jazykové kurzy. Každé pondělí máme společné snídaně. Budeš v přátelském prostředí perspektivní a stabilní společnosti s možností kariérního růstu.

Další informace

Zaujala tě tato nabídka práce?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3786175   Datum zveřejnění: 14.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.