30 000 - 40 000 CZK

Projektant zdravotně technické instalace – Brno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v zajišťování komplexní zdravotně technické instalace? Chcete se podílet na projektech ve všech stupních dokumentace? Chcete mít stabilní funkci ve společnosti? Tak zašlete životopis!

Projektová a dodavatelská společnost, nabízející komplexní dodávky investičních celků, hledá posilu na pozici: PROJEKTANT ZDRAVOTNĚ TECHNICKÉ INSTALACE – BRNO (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • návrhy realizací rozvodů vody
  • navrhování cirkulace, požárního vodovodu, kanalizace
  • řešení projektu ve všech stupních projektové dokumentace
  • zpracování výkazů výměr a rozpočtů

Požadujeme

  • VŠ fakultu stavební nebo SPŠ obor TZB
  • znalost programu autoCAD
  • vítáme znalosti programů WINPLAN, KROS
  • praxi na obdobné pozici
  • autorizaci ČKAIT výhodou
  • angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost využít podnikové chaty
  • teambuildingy, vánoční večírek

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3786222   Datum zveřejnění: 14.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000