Seniorní analytik (35 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzdě: 35000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

„O minulosti pojednává dějepis, o zítřku rozhoduje chemie“. Pojďte rozhodnout, co se stane zítra a staňte se důležitým členem menšího kolektivu v chemické laboratoři. Využijte své nabité zkušenosti v chemické laboratoři a dále je rozvíjejte pod křídly stabilní společnosti. Potřebujeme silnou osobnost s výbornou schopností vést efektivně svoji práci a s komunikativní úrovní anglického jazyka.

Při zájmu nám zasílejte své životopisy a dál nehledejte dobrou práci, najděte ji!

SENIORNÍ ANALYTIK (35 000 Kč)

Náplň práce

  • Práce chemika ve farma – sekci chemické laboratoře
  • Připravování projektů, zajištění s tím spojené dokumentace
  • Posuzování transferovaných metod, analytických metod
  • Používání instrumentálních a klasických analytických technik
  • Zaznamenávání efektivity práce do dokumentace
  • Podporování týmu pro analytické instrumentální metody

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – analytická chemie
  • Znalost běžných analytických metod – teoreticky, prakticky
  • Praxi v laboratoři minimálně 3 roky
  • Anglický jazyk – pokročilá komunikativní i psaná úroveň
  • Výborné schopnosti vést dokumentace, organizovat si efektivně práci
  • Zkušenosti s vedením projektu
  • GMP režim – výhodou

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Získání nových zkušeností v oblasti farmaceutické sekce
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • Získání ročního bonusu
  • Multisport kartu

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SENIORNÍ ANALYTIK? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3786669   Datum zveřejnění: 14.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000