25 000 - 28 000 CZK

Elektromechanik - Junior okres Pardubice

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem v elektro oboru? Máte vyhlášku 50 sb. § 5? Láká Vás mezinárodní a rychle se vyvíjející firma? Chcete mít volné víkendy? Chcete pracovat v týmu zkušených kolegů, kteří Vám rádi poradí a pomohou?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní společnost sídlící v okresu Pardubice, hledá kandidáty na pozici ELEKTROMECHANIK JUNIOR OKRES PARDUBICE.

Náplň práce

  • Práce pod vedením zkušených kolegů
  • Elektro práce na CNC strojích
  • Kabelové rozvody
  • Spolupráce při elektromechanických montážích

Požadujeme

  • ÚSO s maturitou nebo vyučen v oboru elektro
  • Ochotu učit se novým věcem
  • 50 sb. § 5
  • Orientaci v elektrotechnických schématech

Nabízíme

  • Příspěvek na sport a volný čas
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Každoroční navýšení základní mzdy
  • Možnost rychlého kariérního postupu

  • Místo výkonu je v okresu Pardubice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3788249   Datum zveřejnění: 16.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.