Vedoucí logistiky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk zběhlý ve výrobní logistice a můžete nabídnout víceleté zkušenosti z výrobní společnosti? Chcete využívat anglický jazyk a mít možnost seberealizace v rámci top managementu?

Dynamická společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na trhu Vám nabízí uplatnění Vašich dosavadních zkušeností na pozici:

VEDOUCÍ LOGISTIKY

Náplň práce

  • zodpovědnost za vedení týmu
  • navazování kontaktů a jednání se zákazníky a dodavateli
  • řízení zásob, skladování a sledování toku zboží
  • optimalizace logistických procesů
  • komunikace napříč společností, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost práce v systému SAP výhodou
  • dynamickou, samostatnou osobnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • firemní stravování
  • notebook, telefon
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: kraj Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3788427   Datum zveřejnění: 16.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----