30 000 - 45 000 CZK

Inženýr kvality ve výrobě (cca 40.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Písek, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným inženýrem kvality a je pro vás výzva spravovat kvalitu výrobních procesů? Chcete být součástí týmu ve výrobě a úzce spolupracovat s procesními inženýry?

Pak reagujte zasláním životopisu!

Náplň práce

  • zodpovědnost za kvalitu výrobních procesů
  • podílet se na řešení reklamací
  • zlepšovat procesů a technologických postupů
  • návrhy zlepšovacích námětů, jejich implementace a kontrola fungování
  • příprava pro audity

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni (schopnost domluvit se)
  • praxi jako Inženýr kvality (velkou výhodou v procesu kvality)
  • používání v praxi nástroje kvality

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • možnost vést menší tým lidí
  • bonusy během roku
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění, dojíždění
  • firemní akce

  • lokalita - Písecko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3789732   Datum zveřejnění: 21.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.