20 000 - 30 000 CZK

Personalista s obchodním talentem

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzdě: 20000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Plzeňská pobočka personální agentury Advantage Consluting, s.r.o. obsazuje pozici PERSONALISTA S OBCHODNÍM TALENTEM!

Získej pracovní příležitost a rozjeď svou kariéru v personalistice!

Náplň práce

  • plnění obchodního plánu
  • aktivní vyhledávání, oslovování vhodných kandidátů do společností našich klientů
  • vedení úzkého kontaktu s kandidáty ohledně pracovních pozic, společností, zařazení do výběrových řízení a informovat je o výsledcích apod.
  • tvoření a vystavování inzerátů, práce s různými pracovními portály a databázemi, LinkedIn
  • udržování úzkého kontaktu s klienty, budování profesionálního vztahu s nimi
  • zpracování administrativy, reportování vedoucímu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu, se kterou se domluvíš
  • zájem o obchodní pozici (máme stanovené obchodní plány) a personalistiku
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu dojíždět za klienty v rámci Plzeňského kraje
  • schopnost výkonu práce pod tlakem a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění + 1 den navíc za každý odpracovaný rok
  • za plnění plánů slušné odměny a PÁTKY MÁŠ VOLNÉ
  • za přeplnění plánů dostaneš TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro partnera/partnerku
  • teambuildingy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po zaučení, posunutí se kariérně flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • umožňujeme pracovat z domova dle domluvy (po zaučení)
  • notebook a telefon je samozřejmostí
  • zaškolení, opakovaná podpora při budování kariéry

  • termín nástupu: dle dohody, nejpozději prosinec 2019
  • místo výkonu práce: centrum Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Palánová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3791790   Datum zveřejnění: 21.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 30000