35 000 - 45 000 CZK

Nástrojář - 1 směna (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Informace o mzdě: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený nástrojář a hledáte novou práci v okolí Benešova u Prahy? Jste manuálně zručný a nebojíte se práce? Prosperující společnost zavádí novou nástrojárnu a hledá kolegu, který se o vstřikovací formy postará!

Česká společnost hledá kolegu do nového týmu na pozici:

NÁSTROJÁŘ - 1 SMĚNA (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba a opravy vstřikovacích forem
  • Preventivní údržba strojů
  • Podílení se budování oddělní
  • Samostatná práce, reportování nadřízeným

Požadujeme

  • Technické vzdělání - výhodou
  • Prokazatelnou praxi z pozice nástrojáře
  • Prokazatelnou praxi s údržbou strojů
  • Anglický jazyk na základní úrovni - výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, penzijní/životní připojištění
  • Příležitost podílet se na budování výrobního oddělení
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu: Benešov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Jiříková
Tel.: +420775787070
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3792024   Datum zveřejnění: 21.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000