35 000 - 40 000 CZK

Project engineer Junior (cca 40 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzdě: 35000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a podílet se na řízení projektů je vaším snem? Komunikaci v cizím jazyce zvládáte levou zadní?

Tak reagujte zasláním životopisu!

Obsazujeme pozici PROJECT ENGINEER JUNIOR (cca 40 000 Kč)!

Náplň práce

  • tvorba plánů výroby a vývoje
  • řízení jednotlivých projektů
  • kontrola průběhu projektů
  • dohled nad plněním cílů
  • reporting, souvisejí administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • MS Office

Nabízíme

  • PRACOVNÍ SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU
  • pracovní fond – 7,5 hod./denně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění, na stravování
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • další pestrou škálu finančních a nefinančních benefitů

  • místo pracoviště – 15 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Palánová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3792072   Datum zveřejnění: 21.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000