HR recruiter

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pojďte našemu klientovi pomoct na cestě HR prostředím plném výzev a hledání talentů. Náš klient se skvěle vyzná v IT a jeho zákoutích, ale HR stezky jsou pro něj neprobádané a rád si najme sebevědomé průvodce.

Náplň práce

Po jakých stezkách budete kráčet:
Půjdete známými cestami základní HR administrativy, ale taky neprobádanými stezkami vyhledávání kandidátů, které dovedete bezpečně zpět na pohovory. Někdy si na cestu přiberete pomoc z externí agentury. Taky Vás čeká prosekání nových cest, které Vás dovedou k vytvoření „image“ společnosti na sociálních sítích a budete komunikovat s followery, kteří po Vámi vytvořených cestách sociálních sítí budou cestovat.

Požadujeme

Co za výbavu s sebou:
Pokud už jste vyšlapávali cestami HR, budeme rádi. Na stezkách se vyskytují i zahraniční výzvy, proto je třeba řádně nabrousit svou angličtinu. V batohu máte buzolu pro orientaci v sociálních sítích nebo jste tak dobří, že to zvládáte i bez ní. A hlavně nezpanikaříte, když náhodou po cestě zabloudíte a ocitnete se sami uprostřed džungle. Určíte si priority (směr, zásoby a najít nejlepší cestu k pokračování) a buď dojdete zpátky na původní stezku nebo si vysekáte novou.

Nabízíme

Čím můžeme přispět do výbavy:
Rádi zajistíme vzdělání k nabroušení vašich nástrojů nebo vytvoření nových, pro projití HR džunglí. Budete mít podporu IT profíků a vaše útočiště bude v krásných brněnských kancelářích. Lokální dodavatele jídla a fyzických tréninků podporujeme, takže které si vyberete, na ty vám přispějeme.

Další informace

Jste tedy připraveni na cestu a chcete být HR průvodci?

Pošlete nám svůj životopis na [email protected], ať se můžete setkat s našimi klienty.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3792358   Datum zveřejnění: 21.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----