Vedoucí farmy (od 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kroměříž, Česko
  • Informace o mzdě: Od 35 000 Kč
  • Termín nástupu: 1.1.2020
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste organizačně schopní, máte smysl pro pořádek a umíte řešit technické problémy? Chcete pracovat ve vedoucí pozici v malém kolektivu, na farmě jediné svého druhu? Odpovězte si ano a reagujte nám na danou pozici. Získejte stabilní místo ve firmě s velice přátelským prostředím.

Udělejte správný krok k dobré práci již dnes, štěstí se musí jít naproti!

VEDOUCÍ FARMY (Od 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Organizace práce na pracovišti drůbeží farmy
  • Hospodaření v rámci chovu drůbeže – krmivo, teplota
  • Administrativní činnosti
  • Práce na PC – tvoření tabulek v rámci chovu
  • Kontrola pracoviště
  • Řešení technických problémů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor Zootechnik
  • Skvělé organizační schopnosti
  • Loajalitu, kolektivní přístup, spolehlivost
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Praxi v oblasti chovu drůbeže výhodou

Nabízíme

  • Skvělé zázemí firmy
  • Možnost vlastní organizace práce
  • Práci s kladeným důrazem na kvalitu ne kvantitu
  • Zdarma firemní výrobky pro pracovníka i jeho rodinu
  • Získání 13. platu

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj, okres Kroměříž

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ FARMY? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3794062   Datum zveřejnění: 23.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 35 000 Kč