50 000 - 55 000 CZK

Koordinátor vývojových konstruktérů (50.-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Informace o mzdě: 50000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s vedením menšího týmu? Vyznáte se v projektové dokumentaci a oblast konstrukce v automotive vám není cizí? Chcete se dále rozvíjet v tomto oboru a pracovat v mezinárodní společnosti, která dodává komponenty světoznámým automobilkám?

Pak mi neváhejte zaslat své CV!

Mezinárodní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

KOORDINÁTOR VÝVOJOVÝCH KONSTRUKTÉRŮ (50.-55.000 Kč)

Náplň práce

  • správa veškeré technické dokumentace ke svěřeným projektům
  • podpora a vedení menšího týmu kreslířů a konstruktérů
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • analýza jednotlivých komponentů vozidel a vytváření dokumentace k vozům
  • odpovědnost za dodržení kvality a termínů
  • komunikace se zákazníky, převážně z Německa

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • němčinu na komunikativní úrovni (denní využití)
  • praxi v konstrukci a s vedením projektů
  • znalost programu Siemens NX
  • samostatnost, flexibilitu, smysl pro detail a přesnost a týmového ducha

Nabízíme

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na sport
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování a firemní kantýnu

  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu enginee[email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3794982   Datum zveřejnění: 25.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 55000