30 000 - 40 000 CZK

Montér ocelových konstrukcí

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Základní informace

Umíte svařovat nebo jste šikovný absolvent s chutí se učit? Nevadí Vám občasné cestování po republice? Chcete mít možnost si vydělat krásné peníze? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Budu se těšit na vaše reakce.

Náplň práce

  • Montáž a svařování ocelových kontrukcí pro významné klienty (Brno, okolí Brna, ČR, občas Slovensko a Rakousko)

Požadujeme

  • Ideálně SOU technického směru, ale není podmínkou
  • Zkušenost se svařováním kovů výhodou - kurzy Vám zajistíme, případně obnovíme
  • Ochotu občas cestovat
  • Spolehlivost a manuální zručnost

Nabízíme

  • Diety 190 kč/den
  • Roční prémie ve výši až 60.000 Kč (13. plat)
  • Nástupní mzdu dle Vašich zkušeností
  • Možnost práce na ŽL
  • Ubytování v Brně zdarma
  • Zdarma svářecí kurzy, kurzy na VZV, atd.
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní teambuildingové akce - fajn parta chlapů (stabilní kolektiv)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3795480   Datum zveřejnění: 25.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000