Snovač mobilních sítí

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme Linuxového nadšence, co vybudují 5g sítě v České republice. Zapojíš se do nasazení a údržby softwarových řešení, které umožňují komunikaci přes mobilní telefony. Zdejší operátoři ti budou zobat z ruky, protože budeš znát všechny komunikaci zajišťující triky.

Náplň práce

Budeš začleňovat, nasazovat a podporovat naše produkty a podílet se na vývoji a testování softwaru, který tvoří páteř naší sítě. Taky zanalyzuješ suky v síti (log soubory), abys mohl asistovat při jejich identifikaci a rozsukování. Tohle všechno provádíme v Linuxu a používáme Python, Ansible, JIRA, GIT a Jenkins (ne Leeroy). Zpracuješ požadavky zákaznické podpory, aby byli spokojeni se silou a pokrytím naší sítě. Z těchto různých požadavků budeš mít určitě plno nápadů na zlepšení a náš vývojový tým je rád uslyší, ať ví, kde a co zlepšit. No a taky se budeš podílet na pokrytí 24/7 v mimopracovní dobu.

Požadujeme

Dobře znáš Linux a síťovou administraci a zvládáš skriptování v Pythonu, Bashi či TCL. Máš agilní a kooperativní myšlení spojené s analytikou. Máš zkušenosti s instalací, nastavením a zlepšováním softwaru i hardwaru a s virtualizacemi. Rozumíš principům softwarového inženýrství. Pracoval jsi s IP sítěmi a DB.

Nabízíme

Čeká tě přátelský tým, který tě vždy podpoří. Práce, kde máš obrovské možnosti růstu. S komunikací v angličtině ti pomůžeme jazykovými kurzy. Týden dovolené navíc a 3 sick days dáme. K tomu máme firemní snídaně s neomezeným množstvím kávy. A kdyby ti náhodou chyběli vitamíny, tak nějaké ovoce u nás taky najdeš.

Další informace

Zaujala tě tato nabídka práce?

Pokud ano, zašli svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3796013   Datum zveřejnění: 25.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----