30 000 - 35 000 CZK

Elektrotechnik - servis výtahů (30–35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektro vzdělání a hledáte zaměstnání, které nebude nudná rutina? Zajímá Vás zdvihací technika a nerad pracujete na jednom místě? Pak by tato nabídka mohla být právě pro Vás! Jsme otevřeni zkušenějším i čerstvým absolventům, tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis :)

Leader v oblasti výtahové techniky rozšiřuje tým a hledá kolegy na pozici:

ELEKTROTECHNIK - SERVIS VÝTAHŮ (30–35.000 Kč)

Náplň práce

  • údržba a opravy výtahů v rámci Brna a blízkého okolí
  • práce podle harmonogramu, dodržování termínů
  • jednání se zákazníky a provozovateli zařízení
  • příprava reportů pro vedoucí

Požadujeme

  • SOU/SŠ v elektro oboru
  • platnou elektro vyhlášku č. 50
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zájem o další vzdělávání

Nabízíme

  • pracovní dobu od pondělí do pátku
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 4 sickdays
  • služební vůz k soukromým účelům
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na multisport kartu
  • příspěvek na dětské tábory
  • zájem o zvyšování kvalifikace odměníme i nárůstem mzdy
  • zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními

  • lokalita: Brno
  • nástup: ihned/dohodou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Simona Hradilová
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3797715   Datum zveřejnění: 29.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000